Polski Extreme Server

Forum graczy serwera Polski Extreme Server.

Ogłoszenie


#1 20-01-2011 20:14:16

_Moleq_

Cienias

Zarejestrowany: 20-01-2011
Posty: 1
Punktów :   

Podanie by _Moleq_.

Witam, czy może siema.

Na początku chciałbym oznajmić że chociaż na serwie gram od około 2 godzin, to nie znaczy że byłbym słabym Adminem, a jakbym się nie spodobał - to możecie mnie wywalić.

Ale ok, do rzeczy.

Mam na imię Patryk i mam 16 lat. Pochodzę z Poznania. W SAMP`a gram od dobrych 4 lat, więc doświadczenie jak i respekt jakieś tam mam. Vipem byłem około 10 razy, aktualnie vipuje na FullServerze. Admina miałem 3 razy na:

- Polski Robot Server
- Polskie Party
- Mega Full Server

Pochwały? Owszem, miałem. Lecz nie wywyższałem się nad innymi i tak jest do dziś.
Jestem miły dla każdego, potrafie sie dogadać i porozumieć nawet z największym "noobkiem".

A komendy admina? Można powiedzieć że władam wszystkimi. Nie bierzcie mnie tylko za chwalipiętę.
Na serw mogę ściągnąć duużo graczy, sam na kompie gram 5/6h dziennie, a czasem i dłużej.

Jeżeli chodzi o Język Polski, to błędów praktycznie nie popełniam. Zdarzają się tylko literówki.

Wracając do mojej skromnej osoby, to uwielbiam Sport, oraz Gry komputerowe i konsolowe.

Sporty lubię prawie wszystkie, lecz najbardziej ciekawią mnie:

-Piłka Nożna
-Piłka Ręczna
-Skoki Narciarskie
-Wrestling

Jak coś brakuje, to proszę pisać.

Proszę też o rozpatrzenie mojego podania.

Pzdr. Moleq

I proszę o przeczytanie pierwszego zdania.

Ostatnio edytowany przez _Moleq_ (20-01-2011 20:16:42)

Offline

 

#2 21-01-2011 14:15:05

 Ghost_Hunz

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 14-12-2010
Posty: 254
Punktów :   

Re: Podanie by _Moleq_.

Podanie jest impnujące ,jeśli napisałeś w nim prawdę. W takim razie nie mogę nic innego zrobię jak wziąść Cię na próbe.

Ps. napisz PW lub na moje GG (12236828) tam podam Ci rcon.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkoparka Złotów margofan pzwmyslenice