Polski Extreme Server

Forum graczy serwera Polski Extreme Server.

Ogłoszenie


#1 03-02-2011 16:55:59

[N]Rocket[S]

Cienias

Zarejestrowany: 31-01-2011
Posty: 1
Punktów :   

podanie o Administratora - [N]Rocket[S]

1.Mój  Nick : [KPK]Rocket.
2.Gram  na serwerze ok 5 dni.
3.Moje konta : [KPK]Rocket.

reszre będe piśać jagbyście mnie sie pytali

4.Co będziesz robił jako Admin Serwera : Będe pomagał graczom, kickował i banowal gdy potrzeba.
5.Czy byłeś już Adminem Serwera [wymień serwery] :"Polski Serwer Exciment" i "Polski Drift Srewer".
6.Ile byłeś już Adminem Serwera [wymień ilość, na jakim serwerze] : na "Polski Serwer Exciment" byłem z tydzień a na "Polski Drift Srewer" byłem miesiąc.
7.Dlaczego chcesz zostać Adminem Serwera : Poniewarz podoba mi sie wasz serwer.
8.Ile będziesz Adminem Serwera : Szczerze : niemam pojęcia, tyle ile będe grał na serwerze.
9.Ile będziesz grał na Serwerze : z 5 godz na tydzień.
10.Jak będziesz traktował Graczy i innych Adminów : bardzo łagodnie i grzecznie,nie będe obrażał graczy, ani administratorów.
11.Jakich znasz Adminów [z serwera] : [KPK]POTER
12.Kogo będziesz sie słuchał [wymień adminów] : POTERA
13.Dlaczego mamy przyjąć twoje podanie : Bo bardzo lubie ten serwer i Graczy.Dla mnie inne serwery się nieliczą (Przynajmniej na 0.3c ).Lubie grać w samp'a.Lubie grać na PSE
14.Napisz troche o sobie :Lubie SA-MP.Lubie PSE.Lubie GTA.Nazywam się Bartosz.Mam 13-ście lat.Mieszkam w Świętochłowicach (obok Katowic).Mam jedno zwierze "Chomika",miałem dwa ale jeden zachorował i zdechł .Lubie grać w gry Strzelanki np.:CS,CoD,GTA.Uwielbiam grać na PSE
5.Czy używałeś na naszym Serwerze Czitów/Cheatów [jak tak to ile] :Nie,nie używałem ale niezaprzeczam też że ich niemiałem.
16.Ile jesteś w stanie czekać na przyjęcie twojego podania : tydzień.
17.Czy był taki moment w którym wyzywałeś Gracza/Admina : Nie,niebyło takiego momętu (przynajmniej niepamiętam)
18.Jak traktują cię Gracze/Administratorzy : Dobrze,Lubimy się.
19.Czy byłeś już banowany na naszym Serwerze [jak tak to kiedy, ile trwał ban] : NIE
20.Czy pomogłeś w jakiś sposób Serwerowi : Nie,niestety nie .
21.Jak starasz się pomagać Serwerowi : Hmm....,Pomyślmy, tak właściwie w punkcie "20" pisałem że niepomagałem.
22.Twój numer GG:21231394

Ostatnio edytowany przez [N]Rocket[S] (05-02-2011 10:08:34)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkoparka Złotów margofan pzwmyslenice